Advokátní kancelář Blaškovanová a partneři

Jsme dynamická advokátní kancelář se svěžím nadhledem a neotřelým přístupem. Naše služby vycházejí z odborné praxe a bohatých zkušeností, proto dokonale známe prostředí českého práva, ve kterém se s námi neztratíte.

Sídlo advokátní kanceláře je ve Vinohradské ulici v těsné blízkosti zastávky metra linky A (stanice Jiřího z Poděbrad). Naše služby poskytujeme klientům zejména v Praze a v Liberci, ale pomáháme i po celé České republice. Ze širokého spektra právních oblastí se náš tým zabývá trestním právem, obchodním právem, občanským právem se zaměřením na sporná řízení a dále tvorbou a revizí smluv, problematikou duševního vlastnictví.

Potřebujete právní pomoc? Neváhejte nás kontaktovat.

blaškovanová

JUDr. Veronika Blaškovanová

Veronika Blaškovanová dokončila studium na Západočeské univerzitě v roce 2011, kde se v rámci své diplomové práce zaměřila na nápravné prostředky správního dozoru. V roce 2015 složila advokátní zkoušky a dále v roce 2017 získala titul JUDr. na Univerzitě Karlově. Hovoří plynně anglicky.

Po absolvování studia získala bohatou praxi na pozici advokátního koncipienta pod vedením předních českých advokátů a později po úspěšném složení advokátních zkoušek na pozici samostatného advokáta. 

V současnosti se věnuje především trestnímu a korporátnímu právu, insolvenčním řízením.

cf
Potřebujete právní pomoc? Napište nám!