Obory práva

Tam kde Vám jiní již nejsou schopni pomoci, začíná naše práce.

Zajímá Vás více? Hledáte právní pomoc? Neváhejte se na nás obrátit

trestní právo

Trestní právo

V rámci trestního práva poskytujeme obhajobu fyzickým i právnickým osobám a to nejčastěji se zaměřením na hospodářské trestné činy. Odborně Vám poradíme od počátku trestního stíhání až po případné jednaní před soudem, kde zajistíme profesionální obhajobu. Zastupovat Vás budou vždy advokáti s mnohaletou praxí a zkušenostmi. Jsme odborníky na řešení nelehkých situací.

korporátní právo

Korporátní právo

Korporátní právo je nedílnou součástí každé právnické osoby, ať už jde o založení společnosti, změny ve struktuře, valné hromady či problematiku podnikatelských seskupení. Provádíme revizi a tvorbu obchodních smluv, pomůžeme se správou problémových pohledávek a jejich vymáháním. Zajistíme pro Vaši společnost veškerý právní servis, a tak se na plno a bez starostí můžete věnovat svému podnikání.

daně

Insolvence, exekuce

Především v podnikatelské sféře je insolvence, tedy neschopnost splácet své závazky, velmi častým problémem. Neskromně si dovolíme říci, že v tomto oboru práva jsme odborníci, kterých není mnoho. Rádi Vám pomůžeme tuto situaci vyřešit, ať už jste na straně dlužníka či věřitele. 

sporní řízení

Stavební právo

Našim klientům zajišťujeme kompletní právní poradenství v oblasti stavebního práva. Připravíme či zkontrolujeme veškeré smlouvy a poskytneme Vám náležité právní zázemí. Navrhneme efektivní řešení, zrealizujeme plánované postupy a v případě sporů Vás zastoupíme u soudu.

pracovní právo

Pracovní právo

V rámci pracovního práva pro Vás zajistíme nastavení smluvních vztahů, vnitřních předpisů podniku i komplexní poradenství. Řešíme problematiku zaměstnaneckých a managerských smluv či otázky ohledně konkurenčního chování, zaměstnávání cizinců nebo ochrany osobních údajů.

arbitráže

Smluvní agenda

Zjistíme pro Vás přípravu a kontrolu smluvních dokumentů v rámci všech právních oblastí. Se zaměřením na nemovitosti, firemní a obchodní problematiku. Připravujeme standardní smlouvy kupní či darovací, ale i atypické smlouvy dle individuálního zadání. 

správní řízení

Soudní řízení

Naše klienty zastupujeme v řízení před soudem a to v občanských řízeních, trestních řízeních i správních řízeních. V naprosté většině se jedná o specifické případy, ve kterých díky odbornému právnímu přístupu zajistíme účinné řešení. Nepouštějte se tedy do těchto sporů sami a využijte naši pomoc.  

dopravní přestupky

Duševní vlastnictví

Jednou z našich specializací je autorské právo, duševní vlastnictví a dynamická oblast informačních technologií. Pomůžeme Vám získat potřebné licence, patenty, ochranné známky a především střežit Vaše obchodní tajemství. Spolehněte se na naše bohaté zkušenosti a nenechte si Váš nápad vzít.

dotaz

Máte dotazy?

Řešíte problematiku v jiných oborech práva? Hledáte pomoc? Podělte se s námi o Váš problém – budeme se Vám snažit vyjít vstříc s nápaditým řešením. Pokud se Váš dotaz bude týkat oblastí, na které se nezaměřujeme, rádi Vám doporučíme některého z našich kolegů, který Vám ochotně a profesionálně poradí. 

cf
Potřebujete právní pomoc? Napište nám!